HOMO NITRIENSIS
HOMO NITRIENSIS
nitrianska humanitná spoločnosť
  • Úvod
  • Aktuality
  • IV. ročník charitatívnej módnej prehliadky SRDCE a KRÁSA 2018 sa blíži

IV. ročník charitatívnej módnej prehliadky SRDCE a KRÁSA 2018 sa blíži

Nitrianska humanitná spoločnosť HOMO NITRIENSIS pripravuje IV. ročník charitatívnej módnej prehliadky pod názvom SRDCE A KRÁSA. Bude sa konať 20. októbra 2018 od 18.00 hodiny v priestoroch kongresového pavilónu „K“ na výstavisku AGROKOMPLEX v Nitre. Aj tento rok bude charitatívna módna prehliadka spojená so spoločenským večerom.

Počas módnej prehliadky sa predstavia dámske a pánske modely návrhára Andreja Baraníka, značiek La Rena, Mikä Rauta , Matiasa Lucasiho, salónu Katleen, Lombardi Concept Store a topánok značky OLIP.
Program prehliadky bude spestrený vystúpeniami vokálnej skupiny Close Harmony Friends, tanečným vystúpením OLD SCHOOL BROTHERS, hudobným spestrením večera bude Ľudo Kuruc Band, ktorý bude hrať aj do tanca a Roberto Caporali.
Podujatie bude moderovať Vlado Vondrák.

Vstupné na toto podujatie je 30 EUR na osobu. Záujemcovia si môžu zabezpečiť vstupenky najneskôr do 15.októbra 2018 na tel. č. 0902 960 670 alebo mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Nitrianska humanitná spoločnosť HOMO NITRIENSIS  


Nitrianska humanitná spoločnosť HOMO NITRIENSIS vznikla v roku 1992 a v rámci svojej činnosti zrealizovala  množstvo charitatívnych projektov a aktivít na podporu znevýhodnených skupín prednostne z Nitry. Svoju činnosť zameriava hlavne na zdravotne ťažko-postihnuté deti a dospelých, na deti z detských domovov, na klientov zariadení sociálnych služieb a na najodkázanejšie osoby, hlavne na ľudí bez domova. Pomoc pre zdravotne ťažko-postihnuté osoby sa sústreďuje hlavne na nákup pomôcok na zdravotnú a rehabilitačnú starostlivosť.
Zdroje na financovanie charitatívnych aktivít získava organizovaním kultúrno-spoločenských podujatí (plesy, vernisáže, výstavy, besedy, módne prehliadky...), predajom vlastnoručne vyrobených produktov a občerstvenia na verejných podujatiach (vianočné trhy, majálesy, Fašiangy...); a projektovou činnosťou. Časť prostriedkov získava spoločnosť aj z darov od sponzorov.
HOMO NITRIENSIS nemá žiadne kancelárske priestory, ani personál - všetky aktivity zabezpečujú členky formou dobrovoľníckej činnosti a prostriedky, ktoré spoločnosť získava sú využívané výlučne na charitatívne účely.